Edukacinė išvyka į Lenkiją

Balandžio 5-7 dienomis gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojų vyko į Lenkiją. Lankė Ogrodzieneco pilį, vieną iš galingiausių ir įspūdingiausių gynybinių, erelių lizdų pilių, pasivaikščiojo po pilies teritoriją. Toliau vyko į Krokuvą: eksursijos metu atrado Krokuvos senamiesčio įžymybes: ėjo Karališkuoju keliu, kuriuo keliaudavo atvykę valdovai ar karališkieji svečiai, aplankė Jogailos universiteto kiemelį, Šv. Floriono gatvę, Barbakaną ir kt., grožėjosi senamiesčio pastatais.

Antrąją dieną mokiniai pramogavo didžiausiame Lenkijos pramogų parke: EnergyLandia. Pramogos nepaliko abejingų! Trečiąją dieną vykome į Veličkos druskos kasyklas, kuriose susipažino su kasykloje vykusiu darbu ir jose esančiais meno kūriniais. Kelionėje mokiniai puikiai praleido laiką ir grįžo namo pilni įspūdžių!