Svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

Sausio 24 d. gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos. Varžybų pradžioje tylos minute buvo pagerbtas keturiasdešimt du metus mokykloje dirbęs kūno kultūros mokytojas ir ilgametis mokyklos direktorius Stasys Kaplūnas. Varžybose dalyvavo tris komandos. Labai sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos sportininkai, kurie laimėjo pirmąją vietą.

Skirtingose svorio kategorijose Dovydas Ožys, Dovydas Astramskas, Mantas Bujokas, Valentinas Auglys, Goda Baravykaitė iškovojo pirmąsias vietas. Lukas Žižys laimėjo antrą vietą, Domantas Astramskas – trečią, Žygimantas Alšauskas – ketvirtą. Mūsų gimnazijos ir Panevėžio r. Velžio gimnazijos komandos pateko į finalines varžybas, kurios vyks 2020 m. vasario mėnesį.

Dėkojame „Rimi Ukmergė” direktorei Genei Kaziūnienei už paramą – mineralinį vandenį ir saldumynus sportininkams.