Nepamokinės veiklos diena „Mokytojo diena“

Spalio 5 dieną gimnazijoje vyko Nepamokinės veiklos diena, skirta Mokytojo dienai. Dėl dabartinių reikalavimų renginiams šventė vyko kitaip nei ankstesniais metais, kai į mokyklą atvykdavo svečių ir pamokas vesdavo gimnazistai, tėveliai, svečiai. Pirmiausia mokyklos kieme abiturientai parengė programėlę „Rudens žiedai Mokytojams“.

Vėliau savo klasėse mokiniai dirbo savarankiškai, nors kartu buvo ir klasių vadovai, mokytojai. Veiklos siejosi su mokytojo ir kitomis profesijomis. Pirmiausia mokiniai sukūrė plakatus stendui „Koks yra geras Mokytojas?“. Antroji veikla vadinosi „Profesijų įvairovė“, todėl pradinių ir 5-6 klasių mokiniai vyko į Taujėnų miestelį ir aplankė biblioteką, gaisrinę, kultūros namus, ūkininko A. Širvelio ūkį, susitiko su įvairių profesijų atstovais. Vyresniųjų klasių mokiniai kalbėjosi apie mokytojo ir kitas profesijas, parengė pristatymus, viktorinas, testus. Visiems buvo smagu ir naudinga, nes kiekvienas skirtingose veiklose galėjo parodyti savo gebėjimus .