Išvyka į Taujėnų girininkiją

Gimnazijoje pasibaigus pradinių klasių projektui „Rudenėlio takeliu“ kieme liko rudens gėrybių kilimas. Mokiniai ir mokytojos šias rudens gėrybes nutarė nuvežti į Taujėnų girininkijos mišką ir išdalinti miško žvėreliams. Girininkijoje pasitiko girininko pavaduotojas Raimondas Padolskas. Jis papasakojo, kaip atvežtas gėrybes išdėlioti, kad jas rastų miško gyventojai. Visi pabiro po mišką ir ieškojo tinkamos vietos morkai, obuoliui, moliūgui, cukinijai…

Miškas pasipuošė rudens gėrybėmis, o žvėrelių laukė vaišės. Girininko pavaduotojas vaikams buvo paruošęs užduotis. Mokiniai turėjo parašyti kuo daugiau medžių pavadinimų ir išvardinti kuo daugiau miško gyventojų. Visi labai stengėsi, užduotis atliko puikiai. Vaikai, pakvėpavę tyro miško oro ir palikę dovanas žvėreliams, su gera nuotaika grįžo namo.