Nepamokinės veiklos diena ,,Švenčių belaukiant“

Gimnazijoje gruodžio 4 d. vyko nepamokinės veiklos diena „Švenčių belaukiant“. Kadangi į gimnaziją mokytis renkasi tik pradinių klasių mokiniai, buvo sutarta savomis jėgomis papuošti mokyklą. Pagal mokytojos Ilonos Girdžiūnienės paruoštus šablonus vaikai ir mokytojos karpė iš popieriaus eglutes, žaisliukus, pusnis.

Turėdami šūsnį karpinių, pasklido po mokyklą ir kartu su mokytojomis išpuošė mokyklos langus. Po pertraukėlės negaišdami laiko vėl kibo į darbą ir gamino žaisliukus eglutei, stovinčiai kieme prie naujos lauko klasės. Smagu buvo lauke dabinti eglutę ir pasigrožėti savo karpiniais mokyklos languose. Sugrįžę iš kiemo į savo klases mokiniai darbavosi toliau: tvarkėsi, puošė eglutes klasėse. Rytą, prieš imdamiesi darbo, kai kurie vaikai suabejojo: „Mokytoja, tai kaip mes suspėsim papuošti visą mokyklą?“. O veiklos pabaigoje jau galėjo didžiuotis: „Mes tai padarėme!“. Džiugu, kad prie šventiškai atrodančios mokyklos prisidėjo ir mažos mokinių rankytės.

                                           Pradinių klasių mokytoja Lina Krikštaponienė