Projektas „Pirštukai šoka – žodeliai liejas“

Lapkričio 25 – 26 d. gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai dalyvavo projekte „Pirštukai šoka – žodeliai liejas“, kurį vykdė specialioji pedagogė, logopedė Asta Kaplūnienė.

Dvi dienas vaikai džiaugėsi įvairiomis žaidybinėmis veiklomis: lavino smulkiąją ir stambiąją motoriką, mankštino liežuvėlį ir lūpas, ugdė foneminę klausą, mokėsi taisyklingai tarti žodelius, juos skiemenuoti. Vaikai susidomėję kepė įsivaizduojamus blynus ir juos valgė, laižė savo mėgstamiausius ledus, važiavo su arkliuku į šokių salę ir mokėsi šokti kaip gyvūnai. Vadovaujami logopedės jie atliko ir sudėtingesnes užduotis: atidžiai klausėsi tariamų žodžių ir išskyrė nurodyto garso vietą žodyje, tarė paveikslėlių pavadinimus ir bandė ieškoti nurodyto garso, ant putų polistirolo gabalėlio bedžiojo išmoktas raides. Projekto pabaigoje visi džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis, balionais bei padėkos raštu už dalyvavimą projekte.