Knygos pristatymas

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Šią dieną gimnazijos 2-4 klasių mokiniai paminėjo dalyvaudami nuotoliniame renginyje „VAIKŲ KNYGOS SAVAITĖ 21. SKRUZDĖLIUKO NEŽINIUKO 3 knygos kūrimo procesas: tekstai, iliustracijos“.

Rašytoja Rasa Dmuchovskienė ir dailininkas Gintaras Jocius pasakojo apie Skruzdėliuko Nežiniuko knygos kūrimo procesus, kaip rašoma knyga, kaip piešiamos iliustracijos. Supažindino su knygoje veikiančiais veikėjais, demonstravo video apie gyvūnų gyvenimą bei  video apie tikrą skruzdėlyną, gyvenantį autorės Rasos Dmuchovkienės namuose. Gyvūnų piešimo pamokėlės metu mokiniai patys galėjo pasimokyti piešti įvairius knygutės veikėjus. Džiugu buvo po pristatymo išgirsti mokinių klausimus: „O kur gauti nusipirkti tų knygų?“

2 klasės mokytoja Lina Krikštaponienė