Ėjimo iššūkis „Jaunimas gali”

Labdaros ir paramos fondo „Dr. Juozo P. Kazicko fondas” vykdoma programa „Jaunimas gali” 2021 m. vasario 1 d. – kovo 1d. vykdė ėjimo iššūkį kurio tikslas didinti jaunimo fizinį aktyvumą karantino metu, skatinant asmeninį tobulėjimą. Penkiasdešimt mūsų gimnazijos mokinių įsitraukė į šią veiklą ir visą mėnesį stengėsi kuo daugiau judėti lauke. Kiekvieną savaitę, patekus į iššūkio savaitės top 20, mokiniai buvo apdovanojami prizais. Geriausią rezultatą pirmą savaitę pasiekė II g. klasės mokinys Dovydas Astramskas, antrą savaitę į dvidešimtuką pateko III g. klasės mokinė Roberta Grižaitė. Jiems buvo išsiųsti prizai. Ėjimo iššūkyje dalyvavo virš tūkstančio dalyvių. Bendroje įskaitoje Dovydas Astramskas, nuėjęs 1106000 žingsnių, užėmė penktąją vietą, o tarp moksleivių tapo nugalėtoju, o taip pat apdovanotas pagrindiniu prizu – 55L dydžio žygio kuprine. 25 vietą iššūkyje iškovojo Roberta Grižaitė, 141 vietą – septintokė Emilija Puniškytė. Sveikiname Dovydą ir visus dalyvius.

Fizini ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas