El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Linksmi prisiminimai apie mokyklą

Birželio 17 dieną II g. klasės mokiniai, lankantys sceninės raiškos būrelį, nusprendė pasiruošti trumpam  nuotoliniam atsisveikinimo ir linksmo vasaros sutikimo renginiui, kurio metu inscenizuotais vaizdeliais  apie mokyklą bei pamokas pralinksmino  jaunesnius mokyklos mokinius bei mokytojus. 

Pasiruošimai renginiui vyko visą pavasarį. Juos organizavo lietuvių kalbos mokytoja Vilma Račkauskienė. Į pasiruošimus nuotoliniu būdu mes, antrokai,  atsakingai jungėmės ir padėdavome vieni kitiems, jeigu kas nors būdavo neaišku ar iškildavo problemų. 

Džiaugiamės, kad nors ir ne tradiciniu kontaktiniu būdu, tačiau galime ir sugebame pralinksminti vieni kitus organizuodami  renginius ir palinkėti vieni kitiems gražios, prasmingos ir turiningos vasaros. 

Bernadeta Žižytė, II g. kl. 

Previous Article

Next Article