Nepamokinė diena

Birželio 16 dieną pradinių klasių mokiniams vyko nepamokinės veiklos diena „Mokslo metų pabaigos šventė“. Pirmoji dalis buvo skirta atsisveikinimui su mokykla. Pirmokai kūrė laiškus mokyklai, piešė ir rašė sveikinimus vasarai. Antrokai su trečiokais darbavosi popieriaus gaminimo dirbtuvėlėse, pasidžiaugė nuveiktais darbais, buvo įteikti per mokslo metus gauti diplomai ir padėkos. Ilgiausiai tęsėsi ir daugiausiai emocijų sukėlė smagiosios estafetės, kurių metu reikėjo mesti į krepšį, spirti į vartus, su šaukštu nešti medinį kiaušinį, žaisti „Kopetėlių golfą“, atlikti įvairias užduotis su balionais, su lankais. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad abi komandos surinko po 36 taškus. Valio, nugalėjo draugystė!