Olimpinė diena 20222

Kaune vyko  didžiausia vasaros sporto ir pramogų „Olimpinės dienos 2022“ šventė. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos olimpinio fondo ir Kauno miesto savivaldybės organizuojamas renginys. Šventėje buvo organizuota daugiau nei 100  įvairiausių veiklų. Po šventinio atidarymo prie starto linijos stojo „Olimpinės dienos bėgimo“ varžybų dalyviai.

Ukmergės Taujėnų gimnazijos ir ,,Šilo “ progimnazijos mokyklų mokiniai  bėgo  lietuvišką olimpinę mylią. Po bėgimo ukmergiškiai susitiko su olimpine čempione Vida Venciene, kuri savo sportinę karjerą pradėjo mūsų mokykloje.   Renginio metu buvo apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Taujėnų gimnazijai įtektos dvi pirmosios vietos taurės: miestų antroje grupėje ir kaimo vietovių gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje. Taip pat mokykla pripažinta daugiausia mokinių įtraukusi  į Lietuvos mokyklų žaidynes ir antrosios vietos taurė,  tarp rajonų kaimo vietovių mokyklų. Po apdovanojimų mokiniai išbandė pačias įvairiausias sporto šakas su olimpiečiais ir garsiais sportininkais.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas