Projektas „Ruduo atkeliavo“

Rugsėjo 26 – 30 d. gimnazijoje vyko trumpalaikis pradinių klasių mokinių projektas „Ruduo atkeliavo“. Pirmas dvi dienas mokiniai piešė, kartu su tėveliais kūrė kompozicijas iš rudens gėrybių ir dalyvavo Rudens gėrybių parodoje.

Trečiadienį kartu su mokytojomis G. Baroniene, L. Krikštaponiene, R. Žudiene, R. Pušinskiene vaikai darė karūnas ir „tapo “ daržovėmis. Ketvirtadienį klasėse buvo renkama bulvių bulvė. Mokiniai iš namų, kaimynų ar parduotuvės išsirinko bulvę ir ją atsinešę svėrė. O jau bulvių didumėlis ! Kai kurių svoris siekė daugiau negu pusė kilogramo! Paskutinę dieną mokiniai dalyvavo baigiamojoje šventėje, kurioje skambėjo dainos apie rudenį (vaikus paruošė mokytoja N. Janulienė) ir atliko įvairias užduotis: minė mįsles, dėliojo dėliones, pagal nuotraukas atpažino daržoves. Už puikias žinias ir visą savaitę atliekamas veiklas gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė kiekvienai klasei įteikė po padėkos raštą. Nuskambėjus paskutinei dainai apie rudenį, mokiniai į valgyklą nunešė visas didžiąsias bulves ir jau pietums valgė skanutėlį bulvių plokštainį. Po sočių pietų visi mokiniai ėjo į Taujėnų dvaro žvėrynėlį ir aplankė ten gyvenančius gyvūnus bei nunešė jiems skanių daržovių. Smagu, kad kartu į visas veiklas įsitraukė ir gimnazijoje besimokantys ukrainiečiai.