Apdovanojimai

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos salėje įvyko 2023 metų Ukmergės rajono savivaldybės gabių vaikų ir jaunimo fondo apdovanojimai. Gėlėmis, padėkos raštais ir piniginiais prizais apdovanoti moksleiviai respublikinėse ar tarptautinėse varžybose, respublikiniuose konkursuose iškovoję prizines vietas.

Mokinius sveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas. Tarp apdovanotųjų penki mūsų gimnazijos moksleiviai: nacionalinio konkurso „Lietuvos laisvės ir netekčių istorija“ I vietos laureatė Austėja Karolina Jackūnaitė, sportininkai Simonas Karolis Pokštas, Teodoras Galvonas, Kamilė Žižytė ir Emilija Puniškytė. Taip pat apdovanojami ir vien tik dešimtukais mokslo metus baigę moksleiviai. Tokių Taujėnų gimnazijoje vienas – aštuntokas Deividas Bujokas.