Edukacinė išvyka

I-III g. klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „#EnergySmartSTART klasė“ Energetikos ir technikos muziejuje. Daugiau sužinojo apie atsinaujinančius energijos išteklius bei žmogaus poveikį aplinkai, užsiėmimo metu eksperimentavo, pasitikrino savo žinias atlikdami interaktyvias užduotis.

Taip dalyvavo ir edukacinėje programoje „Fizika ir chemija dailėje“ Vytauto Kasiulio dailės muziejuje. Ekspozicijoje moksleiviai stebėjo ir tyrinėjo paveikslus, aptardami juos įvardino tapybai būdingas savybes. Grupėmis žaidė žaidimą, kurio tikslas atkreipti dėmesį į tai, ką vaizduoja dailininkas – vietas ir erdves, siužetus, personažus, skirtingas formas, figūras. Praktinėje edukacijos dalyje mokiniai kūrė kompozicijas ant stiklo, ryškino ir fiksavo  nespalvotas fotogramas.