„Rudeninio batuko“ paroda

Junginės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su tėveliais, logopede Asta ir mokytojomis Jolanta, Danute ir Nijole tęsia dalyvavimą projekte ,,Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”.

Vykdant projektą darželyje buvo surengta ,,Rudeninio batuko” darbų paroda. Vaikai iš namų atsinešė savo išaugtus batukus bei rudens gėrybes. Papasakojo apie batukų atsiradimą, keliones su jais, pakartojo rudens požymius ir rudens gėrybių pavadinimus. Labiausiai vaikučiams patiko papuošti batukus rudens gėrybėmis ir dekoruoti juos. Batukai tapo žaismingi ir labai panašūs į rudeninius laivelius. Po atsakingo ir kūrybingo darbo vaikučiai žaidė pirštukų žaidimus, darė artikuliacinę mankštą, pasilinksmino dainuodami dainelę ,,Mano batai buvo du”. Vaikučių kalbos ugdyme labai svarbu yra bendras visų mūsų darbas.

Spec. pedagogė, logopedė Asta Kaplūnienė