Diena: 2024-01-12

Mūsų gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Pergalės šviesa” ir uždegė pergalės, vienybės ir atminimo žvakutes, pagerbė mūsų Laisvės gynėjus.

Sėkmingas finalas

Sausio 12 d. Kelmėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų svarsčių kilnojimo finalinės varžybos. Jose sėkmingai pasirodė Taujėnų gimnazijos mokiniai, kurie iškovojo tris apdovanojimus, o komandinėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą. Varžybose dalyvavo dešimt stipriausių Lietuvos mokyklų. Antrus metus iš eilės čempione tapo Goda Baravykaitė (sv.k. virš 63 kg).

Krepšinio varžybos

2024 sausio 12 d. Molėtuose, Taujėnų vaikinų ir merginų komandos dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių krepšinio 3×3 zoninėse varžybose. Abi komandos iškovojo trečiąsias vietas.