Diena: 2024-01-24

Edukacinė išvyka į STEAM centrą

Utenos STEAM centre šiandien lankėsi mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Penktokai ir šeštokai robotikos laboratorijoje modeliavo 3D objektus, o biologijos-chemijos laboratorijoje gamino „nematomą rašalą“. 7-8 klasės mokiniai tyrė dirbtinio inksto sistemą biologijos-chemijos labaratorijoje ir dar spėjo aplankyti Utenos kraštotyros muziejų, kur dalyvavo edukacijoje „Senolių išmintis“.

Sveikinimai stalo teniso varžybų nugalėtojams!

Sausio 24 d. Ukmergėje vyko Ukmergės rajono kaimo mokyklų stalo teniso varžybos. Dalyvavo penkios berniukų ir trys mergaičių komandos. Mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos iškovojo pirmąsias vietas. Komandose žaidė: Džiugas Maslobojevas, Augantas Jackūnas, Vakaris Kačkus, Dominykas Mesonis, Kamilė Žižytė, Dovilė Tauginaitė ir Skaistė Daniūnaitė. Sveikiname.