Vasaros poilsio stovykla „Vasaros linksmybės su draugais“

Gimnazijoje birželio 8 – 12 dienomis vyko tradicinė vaikų dieninė vasaros poilsio stovykla, kurios tikslas ugdyti vaikų socialinius įgūdžius, mokyti leisti laiką aktyviai, kūrybingai ir tolerantiškai. Jos metu 1- 4 klasių vaikai dienas praleido aktyviai ir turiningai. Kiekviena diena įsimintina naujomis veiklomis.

Stovyklautojai apsilankė Anykščių šilelio Medžių lajų take, pasivažinėjo rogutėmis ant Kalitos kalno. Kitoje išvykoje susipažino su Taujėnų dvaro žvėrynėliu. Vaikai aktyviai dalyvavo ir diskutavo paskaitose ,,Mano draugas“ ir „Draugystė veža“, kūrybiškai leido laiką vaikų kūrybinėse dirbtuvėlėse, sportavo . Kiekvienos dienos pabaigoje buvo aptariami dienos įspūdžiai, vyko refleksija. Būdami kartu stovyklautojai mokėsi ne tik veiklų, potyrių, situacijų, kurios buvo naujos ir dar nepatirtos, bet ir draugiškumo, tolerancijos, partnerystės. Stovyklos veikla mokė vaikus atsakingumo, ugdė socialinius įgūdžius. Tai puiki prevencinė priemonė kovojant su patyčiomis.